ŞİLE DESİGN © 2011 Tüm Hakları MERT TATİL KÖYÜ'ne Aittir
www.siledesign.com
MERT 1
MERT 2
Google Translate
HAKKIMIZDA
    İşletmemiz 2002 yılında faaliyete ilk olarak sakin dere kenarındaki taş evleri ile başlamıştır.Daha sonra tek katlı müstakil küçük ahşap evler olarak devamlılığını sürdürmüştür.

İşletmemizdeki en önemli unsur siz değerli misafirlerimizin evlerindeki rahatlığı hissetmelerini sağlamaktır.

    Alanımızın geniş ve rahatlığını göz önünde bulundurarak daha ön plana çıkartmak ve sizlere bu duyguyu gerçekten tattırmak için Artvinden özel olarak getirttiğimiz iki katlı Borçka evlerini siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunduk.

    Mert Tatil Köyünden (Mert 1) denize ulaşımı dere kenarından küçük bot seferleri ile yapmaktayız.

    Bahçemizde küçük misafirlerimizin rahatlıkla oynayabilecekleri, gönüllerince koşup zıplayacakları ve hoşca zaman geçirebilecekleri Çocuk Parkımızda sizlere huzur verecek evcil hayvanlarımız (Kaz, Ördek, Horoz, Tavuk, Güvercin, Tavşan ve Mert Tatil Köyü ailesine yeni katılan yavru köpeklerimiz.) siz değerli misafirlerimizin ilgisiyle tatilinizin neşe kaynakları olacaklar.

    Sabah Kahvaltısında Köy Kahvaltısının yanında günlük köy yumurtası (kendi Tavuklarımızdan) damaklarınızı tatlandıracak.

    Mert Tatil Köyünün diğer bir şubesi (Mert 2) deniz kenarında 12 Odası ,Bahçesi, Restaurantı ve Cafesi ile siz değerli misafirlerine hizmet vermektedir.

    Huzur bulmak şehrin yorgunluğunu üstünüzden atmak, yeşile doymak ve Karadenizin eşsiz dalga seslerini duymak isteyen misafirlerimizi Mert Tatil Köyüne bekliyoruz.
1
2
3
4
5
6
6
7
8
MERT 1
1.BORÇKA EVLERİ
2.BUNGALOW (ESKİ TİP)
3.BUNGALOW (YENİ TİP)
4.TAŞ BİNA&RESTAURANT
5.ÇOCUK PARKI (YEŞİL ALAN)
6.PARK ALANI (OTOPARK)
7.TESİS GİRİŞİ
8.KÜMESLER
ÜCRETSİZ
ÜCRETLİ
İYİ TATİLLER...